Humanitární projekt Kids to kids

Mnoho dětí z naší školy se zapojilo do mezinárodního humanitárního projektu KIDS TO KIDS (Děti dětem). Projekt je zaměřen na pomoc indonéským dětem, které při katastrofě způsobené vlnami tsunami ztratily rodiče a často přišly i o svůj domov.

 

Děti z naší školy připravily s pomocí a podporou rodičů a učitelů malé balíčky se základními hygienickými a školními potřebami. Některé děti připojily dopisy v angličtině s obrázkem nebo svojí fotografií. Balíčky za naši školu předaly paní Michaele Zdeňkové, spolukoordinátorce projektu, děti ze 2.A.

Paní Zdeňková byla nadšená a vzkazuje všem velké díky. Je možné, že se nám některé děti z Indonésie ozvou zpátky, uvidíme.

Díky všem, kteří se zapojili a pomohli tak dobrou vůlí. Svět je veliký, ale dokázali jsme pomoci i do té dálky – do Indonésie.


Pro zaměstnance školy: www administrace - Microsoft Teams - e-mail - vnitřní oznamovací systém - prohlášení o přístupnosti

Informace pro zaměstnance školy