Projekt Post Bellum - Příběhy našich sousedů

Dva žákovské týmy z třídy 9. A. již půl roku pracují na soutěžním projektu organizace Post Bellum „Příběhy našich sousedů“. Jejich úkolem bylo vybrat si pamětníka událostí let minulých, sejít se s ním a nahrát rozhovor.

Na základě něj je pak čekaly tři povinné výstupy – životopis, scénář k reportáži (doplněn o soukromé fotografie pamětníků) a rozhlasová reportáž v rozsahu 3 minut nebo pětiminutové video. Žáci se nyní připravují na závěrečné prezentace v Jihočeském divadle, které se uskuteční v úterý 26. března. Všechny soutěžní práce si můžete prohlédnout zde: https://www.pribehynasichsousedu.cz/ceske-budejovice-2018-2019/ceske-budejovice-2018-2019-ceske-budejovice-2018-2019/ Oběma týmům drže palce!


Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail

Prohlášení o přístupnosti