Sběrové akce - organizační pokyny

V každém školním roce proběhnou 2 – 3 týdenní sběrové akce. Sbírá se papír a hliník. Děti a rodiče mohou v době sběrové akce nosit papír a hliník od pondělí do pátku (kromě středy, kdy jsou třídnické hodiny) od 7:15 do 7:55 na školní dvůr, kde se váží a zapisuje. Nejpilnější tři třídy a tři jednotlivci jsou odměněni. Zároveň lze vozit oboje do sběrny, která se nachází v ulici Pekárenská za viaduktem před kolejemi vpravo. Pokud rodiče odevzdají sběr v průběhu roku ve sběrně, dostanou tam lísteček, který dítě odevzdá ve škole. Při nejbližší školní sběrové akci budou všechny lístečky přičteny třídě a jednotlivci.

V průběhu celého školního roku se sbírají plastová víčka (pro Anežku), malé elektrospotřebiče a baterie (soutěž Recyklohraní), a také lze průběžně nosit hliník. Ten se v rámci sběrové akce vozí do sběrny. 


Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail

Prohlášení o přístupnosti