Provoz kanceláře o jarních prázdninách

Kancelář školy bude otevřena od pondělí 6. do středy 8. března od 8.00 do 12.00. Vydávání zápisových lístků v tyto dny možné nebude.

Konverzační soutěž v anglickém jazyce 

Dne 1. února 2023 se v Domě dětí a mládeže v Českých Budějovicích konalo okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. V kategorii ZŠ I. A (určena žákům do 7. roč. ZŠ) školu reprezentovala Nikola Ramešová ze 7.C a umístila se na 13.-15. místě. V kategorii ZŠ II. A (určena žákům 8. a 9. roč. ZŠ) se umístil Ben Lucas Bauer na 9.-10. místě. Soutěžícím blahopřejeme! 

Oblečení s logem školy - e-shop

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu Schools United zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsbaara/ 

Číst dál...

Navýšení ceny obědů

Jelikož dochází ke zvýšení nákladů na potraviny u všech strávníků – dětí i žáků o 2 Kč pro každou kategorii, s platností od 1.3.2023 se ceny obědů navyšují takto:

  • kategorie I (7-10 let) 37 Kč
  • kategorie II (11-14 let) 39 Kč
  • kategorie III (od 15 let) 41 Kč

Školní oblečení - hlasování

Máme pro Vás jedno překvapení!

Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte od 6. do 10.2.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky.

Číst dál...

PF ´23

Krásné prožití vánočních svátků, pevné zdraví a mnoho úspěchů v roce 2023 přeje kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ J. Š. Baara.

Přijímací řízení na SŠ

Aktualizovali jsme pro vás informace pro letošní školní rok - naleznete je v pravém banneru "DŮLEŽITÉ INFORMACE".

Vánoční turnaj

V úterý 20. prosince se po covidové pauze konečně uskutečnil tradiční vánoční turnaj, vítězství v přehazované vybojoval kolektiv dívek z 9.A, následovaní 7.B a 6.B. Ve florbale byla nejúspěšnějším týmem třída 6.A, druhé místo obsadila 9.B a "bronz" připadl 8.A. Všem zúčastněným gratulujeme. Velké díky patří rovněž i vyučujícím, kteří akci zajistili.


Pro zaměstnace školy: technická podpora - www administrace - Microsoft Teams - portál Office 365 - e-mail

Prohlášení o přístupnosti