Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

Krajské kolo soutěže 27. ročníku výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole bylo zaměřeno na téma Přemýšlej, na čem staví Evropa. Žáci Andrea Doležalová, Jan Luxík, Monika Podlahová a Zuzana Vávrová z 9. B a Nikol Bursová a Tadeáš Joza z 9. A získali se svým grafickým souborem ve výtvarní části soutěže čestné uznání ve III. kategorii. Za své práce obdrželi diplom a věcné ceny. Všem úspěšným žákům blahopřejeme!

Diplom a jejich grafické práce – linoryty – si můžete prohlédnout ve fotogalerii.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace