Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

26. 6. 2018 byli oceněni úspěšní žáci školy za reprezentaci školy a města v žákovských vědomostních, znalostních a dovednostních soutěžích ve školním roce 2017/18. Z rukou 1. náměstka primátora Mgr. Petra Podholy převzali pamětní listy Laura Votřelová (4.A), Vojtěch Prokeš (7.B) a Michael Kaňka (8.A). Oceněným žákům gratulujeme! Pamětní listy naleznete v galerii.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace