Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

Organizace na pomoc uprchlíkům představila 4. a 11. 11. 2010 v rámci projektu "Poznejme se" žákům 6. a 7. tříd osudy lidí, kteří se nedobrovolně ocitli v naší zemi. Formou her si žáci zkusili, jak se cítí cizinec v zemi, když neovládá její jazyk, nezná zákony, má potíže s hledáním zaměstnání apod. Od přítomné paní z Gruzie se žáci navíc dozvěděli o systému školství v této zemi, o opačném způsobu hodnocení.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace