Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

V sobotu 24. 3. 2018 se žáci naší školy zúčastnili XV. ročníku Krajské soutěže dětských zpěváků lidových písní Jihočeský zpěváček ve Zvíkovském Podhradí. Dětský folklórní soubor Bárováček a školu úspěšně reprezentovali Laura Votřelová (4.A), Karolína Žáková (7.A) a Vojtěch Prokeš (7.B). Pamětní listy najdete v menu Ocenění - fotogalefie - Úspěchy 2017/18.


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace