Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

Dobrý den, všem Vám bych chtěla poděkovat za sběr víček pro Vojtíka. Překonali jsme finanční krizi a je na čase, aby víčka pomohla rodině, která je na tom momentálně hůř. Chtěla bych Vás poprosit o pokračování sbírky tentokrát pro devítiletou Anežku, která se stala obětí těžké dopravní nehody. Veškeré informace Vám předá sama Anežčina rodina a je jen na Vás, zda budete chtít i nadále pomáhat. Moc Vám všem za všechno děkujeme. Páblovi

pet vicka krabice


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace