Informační systém

Bakaláři

Změny v rozvhu

Suplování

Přehled pro žáky

Rozvrh hodin

Kontakty pro rodiče

Kontakty

Nejnovější aktuality

Nadcházející události

V každém školním roce proběhnou 2 – 3 týdenní sběrové akce. Sbírá se papír a hliník. Děti a rodiče mohou v době sběrové akce nosit papír a hliník od pondělí do pátku (kromě středy, kdy jsou třídnické hodiny) od 7:15 do 7:55 na školní dvůr, kde se váží a zapisuje. Nejpilnější tři třídy a tři jednotlivci jsou odměněni. Zároveň lze vozit oboje do sběrny, která se nachází v ulici Pekárenská za viaduktem před kolejemi vpravo. Pokud rodiče odevzdají sběr v průběhu roku ve sběrně, dostanou tam lísteček, který dítě odevzdá ve škole. Při nejbližší školní sběrové akci budou všechny lístečky přičteny třídě a jednotlivci.

V průběhu celého školního roku se sbírají plastová víčka (pro Anežku), malé elektrospotřebiče a baterie (soutěž Recyklohraní), a také lze průběžně nosit hliník. Ten se v rámci sběrové akce vozí do sběrny. 


"Kdyby se člověk přiučil každou hodinu byť jen jediné poučce nějaké vědy, jen jedinému pravidlu řemeslné práce, jen jedinému půvabnému příběhu z dějin anebo přísloví (a že to lze zcela bez námahy, je zřejmé), jak veliký, ptám se, z toho vzejde poklad vzdělání?"

- Jan Amos Komenský


 

Dětský pěvecký sbor

logo carmina

Dětský folklórní soubor

logo barovace

Projekty

logo spp

logo czk


Pro zaměstnace školy: technická podpora - e-mail - www administrace